زندگی نامه

درباره من

 

 

در دوازدهم مرداد ماه 1346 در شهر راور به دنیا آمدم. دوره ابتدایی و راهنمایی را در راور گذراندم و برای ادامه تحصیل راهی کرمان شدم.

در سال 1364 از مرکز آموزش کشاورزی کرمان در رشته کشاورزی عمومی فارغ التحصیل شدم.آنگونه که در مقدمه کتاب راور شهری در حاشیه کویر نوشته ام دوری از شهر و زادگاهم باعث شد فراقی عجیب در من به وجود آید و همین امر سبب شد اولین کتاب خود را (راور شهری در حاشیه کویر) در 17 سالگی تالیف و به دست انتشار بسپارم.

پس از آن یک سال به عنوان سرباز نیروی دریایی در تنگه هرمز به خدمت مشغول شدم. در سال 1365 در آزمون تربیت معلم پذیرفته و به استخدام آموزش و پرورش در آمدم.

پس از فراغت از تحصیل در سال 1367 به عنوان دبیر کار خود در آموزش و پرورش راور آغاز کردم و از همان ابتدای استخدام مسوولیت های مدیریتی متعددی را بر عهده گرفتم.

در سال 1372 مجددا تحصیلات خود را آغاز و در سال 1375 موفق به اخذ درجه کارشناسی در رشته مدیریت آموزشی شدم.

همزمان با فعالیت های آموزشی، اداری و اجرایی در آموزش و پرورش در سال 1378 در اولین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر راور شرکت کردم و با اخذ بالاترین آرای مردم شریف شهر راور به عضویت این شورا در آمدم.

همچنین در انتخابات داخلی شورا از سوی اعضای این مجموعه به عنوان رئیس شورا انتخاب و به مدت 4 سال این مسوولیت را به عهده داشتم.

در پایان دوره اول شورای اسلامی شهر راور به عنوان شورای نمونه استان انتخاب و پس از راهیابی به مرحله کشوری به عنوان شورای نمونه کشوری در محور مدیریت بهره وری نیروی انسانی موفق به اخذ لوح سپاس از ریاست محترم جمهوری گردید.

در دوره دوم شورای اسلامی شهر راور نیز مجددا از سوی مردم انتخاب و توفیق پیدا کردم 4 سال دیگر به عنوان عضو و رئیس این شورا منشا خدماتی هر چند اندک برای مردم سخت کوش و نجیب این دیار باشم.

همزمان با عضویت در شورای اسلامی شهر راور به مدت 8 سال به عنوان رئیس شورای اسلامی شهرستان راور و عضو شورای اسلامی استان کرمان از هیچ تلاشی برای پیگیری مشکلات مردم شهرستان راور دریغ نکردم. هر چند که در خاتمه با این بیت کار خویش را در این عرصه به پایان رساندم که :

چگونه سر زخجالت برآورم بر دوست

که خدمتی به سزا بر نیامد از دستم

پس از دو دوره عضویت در شورای اسلامی شهر راور و استان کرمان و فعالیت های اداری و آموزشی در اموزش و پرورش فرصتی برای ادامه تحصیل پیدا کردم و موفق به اخذ درجه کارشناسی ارشد در رشته علوم اجتماعی شدم.

پس از آن به تدریس در برخی از دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی مشغول شدم و فعالیت های علمی و پژوهشی خود را ادامه دادم.